ABC k CBT

Dnes se přátelé mučení - v tom nejlepším slova smyslu podíváme na ABC k CBT. Ano - mučení intimních partií u mužů. Účelem rozhodně není připravit co největší bolest a působit tak újmu. Naopak, jedná se o velice intimní záležitost. Musíte společně porozumět, co CBT obnáší, aby byly - jak už bylo často zmíněno - spokojené obě strany. 
Varlata jsou křehká a je třeba znát anatomii partnera. Vše se má dít za souhlasu obou stran a máte jasně stanovené bezpečné slovo. 
Malé oděrky či malé modřiny se zahojí, ovšem drcení či přílišné utahování může způsobit zdravotní potíže a také problém s erekcí - a to nikdo nechce. 
Jděte na to velmi pomalu a opatrně a postupně přidávejte. 
Pro začátečníka bych doporučila spíše jemné podvázání a pak opatrně mačkat rukou a vcítit se do partnera. Pomůcky k CBT bych přidala později - až na to budete připravení. 
Já sama mám s CBT velké zkušenosti. Často se mi stalo, že měl otrok velké přání - prosím - chci nakopávat do varlat, chci býti mučený, chci výprask přes penis .... To jsou jen přání, které mají s realitou někdy málo společného. 
Fantazie je široký pojem a stává se, že při reálném mučení to nemusí být tak příjemné. Proto vždy začínejte opatrně. 
Pro zkušené hráče doporučuji například CBT stoličku. Je to už kus nábytku a doma nějaké místo zabere, ovšem otrok je ve stoličce plně odevzdaný své paní. :) 
Tak vzhůru do toho a půl je hotovo :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.