1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. 5 základních BDSM pomůcek

5 základních BDSM pomůcek

Vážení přátelé, dnes se společně podíváme na 5 základních pomůcek pro BDSM. 

Pokud právě začínáte s BDSM, může se stát, že je pro Vás hodně věcí matoucích. Jedna z mnoha otázek pak je - s jakými pomůckami začít ? Může to být cokoli v kontextu hry. 
Rozhodně používejte jen to, co je Vám oběma příjemné. 
 
1. pomůcka - Plácačka
Navrhuji pořídit si koženou plácačku - je příjemná a pro začátečníky skvělá. Můžete s ní lehce prozkoumat hranice bolesti při plácnutí a použití není nijak náročné. 
 
2. pomůcka -  Pouta 
Určitě opět volíme pouta - kožená a polstrovaná, která jsou příjemně měkká a tak pro začátky vhodná. 
 
3. pomůcka - Roubík 
O roubících jsme si již psali v příspěvcích níže, máme jich více druhů a je jistě z čeho vybírat. Volte menší rozměr kuličky a nejlépe - aby měla kulička v sobě otvory, je to lepší po psychické stránce a pro dýchání. 
 
4. pomůcka - Škraboška na oči 
Smyslová deprivace je důležitá část naší hry a patří mezi naprosté základy. Nevíte, co Vás čeká a tak i věci běžné se poté stávají pikantní. 
 
5. pomůcka - Obojek a vodítko 
U nás najdete obojků hodně a budete tak váhat - který si jen vybrat.... vybírala bych si pro začátek obojek tenký a moc bych ho neutahovala. Začínejte pomalu. Ve spojení s vodítkem se pak i tak základní pomůcka stane něčím extra. :)
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz